صرافی کاپیتال ارسال حواله به تمام نقاط دنیا
وسترن یونیون Westerm Union

وسترن یونیون Westerm Union

 

شرکت وسترن یونیون در سال 1851 توسط ازرا کرنل تاسیس شد ، شرکت وسترن یونیون در 200 کشور جهان بیش از 500،000 نمایندگی داشته و بنابه آمار سال 2017  بیش از 300 میلیارد دلار در سراسر جهان نقل و انتقال داشته است شرکت وسترن یونیون در اکثر کشورها و شهرهای جهان بغیر از ایران دارای شعبات متعدد میباشد و شما میتوانید تنها با یک جستجوی ساده در گوگل نزدیکترین شعبه وسترن یونیون به خود را پیدا کنید. تعدادی از صرافی های کشور من جمله صرافی کاپیتال این افتخار را دارد که با دور زدن تحریمها و با استفاده از کارگزارانی که در کشورهای مختلف من جمله عراق، ترکیه، سوییس، اسپانیا و....دارد مشکل عدم وجود شعبه وسترن یونیون در ایران را حل کرده و در خدمت هم میهنان و مشتریان عزیز باشد. لازم به ذکر است هیچگونه محدودیتی برای ایرانیان عزیز در خصوص دریافت و پرداخت از طریق وسترن یونیون وجود ندارد وخدمات این صرافی شامل تحریمها نمیشود.

 نحوه کار با وسترن یونیون در ایران

 ارسال پول از ایران

 اگر به کشوری برای مسافرت و یا به هر علتی سفر کرده اید و نیاز فوری و آنلاین به پول داشتید می توانید از طریق شرکت وسترن یونیون تا سقف 5000 یورو، بدون داشتن حساب بانکی و فقط با داشتن کارت شناسایی یا پاسپورت مبلغ مورد نظر خود را از ایران به هر کشور دلخواه از طریق این صرافی با کمترین کارمزد انتقال دهید.

 ارسال پول از خارج به ایران

 اگر می خواهید مبلغی را به صورت فوری از کشوری به ایران انتقال دهید ، صرافی کاپیتال می تواند از طریق شرکت وسترن یونیون حوالجات ارزی شما را انجام دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که با مراجعه به یکی از نمایندگی های وسترن یونیون و مبلغ مورد نظر خود را بنام یکی از کارگزاران صرافی ارسال نمایید و بلافاصله  مبلغ ریالی را از طریق صرافی کاپیتال دریافت نمایید.     

آخرین مقالات

ارائه دستگاه جدید استخراج بیت مین

چگونه بیت کوین تولید کنیم؟

امروز از چندید اسکناس نو در چندیدن کشور مختلف رونمایی شد.

اسکناس جدید آذربایجان،ژاپن و عربستان

چرا قیمت دلار دیگر افزایش پیدا نمی‌کند؟

مصطفی نصراصفهانی اقتصاددان: به دو دلیل می‌توان ادعا کرد که نرخ ارز دیگر چندان رشدی نخواهد کرد.

میلیاردرهای جهان کجا هستن!؟

نرخ رشد تعداد میلیاردرها در آسیا طی چهار سال آینده بیشتر از دیگر قاره ها خواهد بود.

بیشترین ذخایر ارزی جهان در اختیار چه کشورهایی است؟

ثروتمند ترین کشور جهان

ادغام یا انحلال بانک‌های نظامی؟ در پشت‌پرده ادغام چه می‌گذرد؟ چه تدابیری باید اندیشید؟

یوسف کاووسی - کارشناس بانکی :
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->